Програма Британської Ради Unlimited: Making the Right Moves була створена у 2013 році з метою розвитку доступності та інклюзивності у мистецтві в Україні, Азербайджані, Грузії та Вірменії. У рамках програми у країнах-учасницях проходили майстерні, освітні форуми та відбувалися живі виступи. Всього з 2013 по 2020 в програмі взяло участь 6550 осіб.
Найбільший вплив програма мала на артистів, як з інвалідністю, так і без неї, які взяли участь у серії танцювальних лабораторій та інтерактивних театральних майстер-класів. За сім років у країнах-учасницях у Програмі взяли участь 794 непрофесійних артистів.
У Вірменії артистів з інвалідністю почали залучати до роботи в театрі на посадах, які до цього для них були недоступні. В Азербайджані новаторську театральну техніку в інклюзивних творах використовують як інструмент для соціальних змін. У Грузії розпочато роботу над внутрішньою регіональною платформою з розвитку мистецтва для людей з інвалідністю.
В Україні у 2019 році Candoco Dance Company у співпраці з хореографічною трупою Lost Dog впродовж усього 20 днів протягом трьох резиденцій у Києві створили постановку «Аргонавти». Прем’єра «Аргонавтів» відбулася 25 вересня 2019 року у Тбілісі під час культурного сезону Велика Британія/Грузія 2019: Нові горизонти, у фокусі якого була промоція інклюзивності в мистецькому секторі. Виставою «Аргонавти» програма Unlimited: Making the Right Moves продемонструвала можливості співпраці 10 професійних і непрофесійних танцівників з різних країн з інвалідністю і без неї.
Фінальним акордом програми став міжнародний онлайн форум-фестиваль Arts Access, присвячений мистецтву людей з інвалідністю, що відбувся наприкінці 2020 року. Протягом трьох днів на онлайн платформі та в соцмережах глядачі могли подивитися перформативні роботи українських, німецьких та британських митців та долучитись до обговорень, присвячених питанням доступності мистецтва. Усього у фестивалі взяли участь 334 особи.
Учасники програми Unlimited відтепер мають досвід та інструменти для розвитку громадянського суспільства; а також ідеї, як зробити мистецьку спільноту у своїх країнах більш відкритою та інклюзивною.
Незалежна експертка Джульєт Шофілд зробила Звіт про вплив Програми Unlimited на мистецтво й театральну сцену, а також на життя людей з інвалідністю. У своїх висновках експертка зазначає:
“Проєкт справді розсуває межі «того, що вважається мистецтвом» в країнах-учасниках як для артистів, так і для аудиторії. Мистецький продукт таких компаній, як Candocо, та інклюзивні вистави, розроблені за допомогою програми Unlimited: Making the Right Moves – це підтвердження того, що мистецтво створене із залученням артистів з інвалідністю може бути найвищої якості, і можуть залучати аудиторію. Таким чином, інклюзивність у мистецтві стає носієм інновацій”.