Date
Субота 17 лютого 2018 -
11:00 до 14:00
Місце проведення
Офіс Британської Ради в Україні, м. Київ, вул. Григорія Сковороди 4/12

17 лютого напередодні міжнародного форуму «Unlimited. Мистецтво без меж» Британська Рада в Україні проведе тренінг для менеджерів культури про те, як зробити мистецькі простори та події інклюзивними.

На тригодинний тренінг запрошуються менеджери культурних інституцій (галерей, театрів, музеїв) та організатори масових мистецьких заходів (фестивалів, концертів тощо). Фахівці з інклюзивного мистецтва з Великої Британії Джо Веррент та Фіона Слейтер поділяться практичним досвідом того, як зробити публічні мистецькі події доступними для людей з інвалідністю.

Під час тренінгу будуть обговорені такі питання: концепція «соціальної моделі інвалідності»; визначення термінів «доступність» та «інклюзивність»; способи усунення різноманітних бар'єрів, що перешкоджають доступу людей до мистецького продукту. Лектори розглянуть типові проблемні ситуації, які трапляються під час відвідування мистецьких заходів людьми з інвалідністю; та шляхи забезпечення доступності просторів різного типу і цільового призначення.

Участь у тренінгу безкоштовназа умови попередньої реєстрації.

Дата та час проведення: субота, 17 лютого 2018,  з 11.00 до 14.00  

Місце проведення: офіс Британської Ради в Україні, м. Київ, вул. Григорія Сковороди 4/12

Останній день прийому заявок: понеділок, 12 лютого 2018 року.

Тренери:

Джо Веррент – старша продюсерка програми «Unlimited», керує програмою забезпечення доступності для митців з інвалідністю. Джо опікується організацією робочого процесу команди «Unlimited» як у Британії так і за її межами. Джо є активним популяризатором своїх навичок та знань у мистецькому середовищі та відповідає за комунікацію, стратегію та методичну літературу у рамках проекту; має багатий досвід роботи в якості тренера, консультанта та проектного менеджера.

Фіона Слейтер

Фіона працює із Shape з 2011 року, вона зіграла ключову роль у становленні «Unlimited» – новаторської програми для митців з інвалідністю.

Впродовж 2014-2016 років Фіона керувала проектом ‘Unlimited Impact’, що фінансувався фондом Spirit of 2012. За його підтримки проводилися тренінги та надавалися гранти для митців та організацій у Великій Британії, що прагнули поглибити дискусії та впровадити нові практики для наступних поколінь митців з інвалідністю у сфері культури. Результатом цього проекту стала програма «Unlimited».

Фіона також опікується розробкою та підтримкою схеми резиденцій для художників "The Adam Reynolds Memorial Bursary (ARMB)" від Shape, яка відзначає десятирічний ювілей у 2018 році. ARMB - це щорічна можливість для митців з інвалідністю, що дозволяє провести 3 місяці у співпраці з мистецьким майданчиком найвищого рівня. 

Про Unlimited

Мета проекту «Unlimited» – сприяти розвитку мистецького сектору для людей з інвалідністю та без неї шляхом створення мережі митців, у тому числі з інвалідністю, і професійних продюсерів. У рамках проекту вони зможуть розвинути навички інклюзивної співпраці, створювати і презентувати інклюзивні мистецькі роботи.