У рамках кампанії #StayHome Британська Рада організовує серію "діалогів" для університетів, які допоможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу та обмінюватися досвідом.
Цього тижня тема розмови була: «Яке майбутнє транснаціональної освіти?»
Оскільки попит на вищу освіту випереджає пропозицію в усьому світі, чи пришвидшить поточна ситуація зростання транснаціональної освіти? Швидка трансформація моделей надання послуг означає, що вища освіта могла б забезпечувати освітні послуги через широкий спектр програм та платформ (програми дистанційного навчання, навчальні партнерства, офшорні кампуси та все популярніші масові відкриті онлайн-курси (MOOC)). Яким буде нове географічне поширення транснаціональної освіти та її вплив? Як вплине нинішня криза на попит на дистанційне навчання?
Про доповідачів
Професор сер Стів Сміт – нещодавно був призначений міжнародним чемпіоном Великої Британії з освіти, був ректором та виконавчим директором Університету Ексетера з жовтня 2002 року. Сер Стів є членом правління групи Рассела; головою правління міжнародної мережі з питань політики університетів Великої Британії (UUK) та головою Міжнародної стратегічної консультативної ради UUK; членом правління UUK; членом правління Партнерства місцевого підприємництва «Серце Південного Заходу»; піклувальник робочої групи з питань освіти та роботодавців.
Професорка Дженніфер Уотлінг – проректорка з міжнародних зв’язків університету Манчестер Метрополітен, де вона займалася розвитком інтернаціоналізації з 2016 року. Дженніфер працює з колегами з університету над вдосконаленням міжнародної співпраці, партнерств, мобільності студентів та співпраці глобального масштабу.
Професор Джон Брюер – генеральний директор Північного консорціуму (NCUK). Завдяки своєму унікальному та різноманітному досвіду, Джон допомагає реалізувати амбітні плани щодо розвитку Консорціуму, забезпечуючи якісне обслуговування партнерів та студентів. Раніше Джон був проректором в університетах Великої Британії, а також має значний досвід у комерції.
Докторка Вафа Каздал – ректорка з навчальної роботи університету АДА (Азербайджан), забезпечує стратегічне лідерство для забезпечення ефективності та якості академічних програм, здійснює розробку академічних політик та процедур університету, контролює процес набору студентів.
Модератор Кейт Джойс – директор з питань вищої освіти та науки Британської Ради. Кейт відповідальна за розробку глобальної стратегії, управління взаємовідносинами із зацікавленими сторонами та реалізацію програм задля зміцнення міжнародного співробітництва у вищій освіті та науці в більше 110 країнах.
Щотижня фахівці вищої освіти збиратимуться для обміну знаннями та ідеями з різних тем. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше. Участь у «діалогах» безкоштовна.