Публічна лекція Ліз П'ю
Публічна лекція Ліз П'ю
Date
П'ятниця 24 січня 2014 -
19:00 до 23:59
Місце проведення
Конференційна зала Goethe-Institut

Лекція продовжує відкриту програму Семінару культурної критики і репортажу «Культура 3.0» (освітній проект на базі онлайн-журналу Korydor). Другий модуль семінару отримав назву «Креативна економіка: смак грошей». 

У лекції Ліз П’ю йтиметься про те, як культура може бути рушієм для трансформації спільнот, як художні стратегії можуть впливати на моделі розвитку міст. Ліз П’ю розгляне економічний аспект мистецьких проектів і стратегії побудови сталої креативної економіки. Приклади діяльності художників, кураторів і продюсерів Великобританії, а також досвід Ліверпуля, Манчестера та Ньюкасла покажуть, як політика підтримки креативної економіки стимулювала чи сповільнювала формування урбаністичних ландшафтів у Великобританії.     

Ліз П’ю – продюсерка й співзасновниця компанії Walk the Plank, однієї з провідних культурних організацій у Великобританії, які працюють у публічному просторі. Компанія забезпечила проведення культурних подій у місті Деррі-Лондондеррі, коли воно отримало статус «міста культури» в 2013 році. 

Вивчала театральну справу в Університеті Манчестера і відтоді працює з постіндустріальним культурним ландшафтом північно-західної Великобританії – з інституціями на кшталт Royal Exchange Theatre, фестивалем Fringe. Викладала в різних університетах і коледжах – від Manchester Metropolitan University і Liverpool John Moores University до LIPA (Liverpool Institute of Performing Arts).

У Києві перебуває з жовтня 2013 року на запрошення British Council в Україні. У межах піврічного контракту консультує організацію, зокрема щодо розвитку співпраці між британськими та українськими культурними інституціями та фандрейзингу.   

Більше про семінар дізнайтесь на сайті culture3.net.

Лекція відбуватиметься англійською мовою з перекладом на українську. Реєстрація на лекцію є обов’язковою! Будь ласка, зареєструйтесь за мейлом info@csmart.org.ua або телефоном 044 501 94 61.

Лекція відбувається за дружньої підтримки Goethe-Institut в Україні.