Під час ISV, я зрозуміла, що невдачі є невід’ємною частиною будь-якого процесу. Раніше, я боялася невдач, займаючи позицію, що якщо все йде не по плану, то бажаний результат важко отримати і проект вже є невдалим. Обговорення з учасниками з інших країн дали мені зрозуміти, що вони також мають схожі проблеми у себе в громадах і не варто боятися робити декілька спроб і шукати різний підхід до однієї проблеми.
ISV надихнув мене на переосмислення багатьох аспектів своєї соціальної активності. Працюючи як одна команда у нашій громаді, ми завжди намагалися покращити наші заходи, однак, ми в більшості аналізували їх з точки зору організаторів і вносячи зміни, опиралися саме на своє бачення, а не зворотній зв’язок цільової аудиторії. Я познайомилася з багатьма учасниками з інших країн, які волонтерять або працюють в соціальній сфері протягом тривалого періоду, у своїх розповідях вони виділяли важливість стадій планування та оцінки проекту. Це змусило мене переосмислити свій підхід до даних етапів. Починаючи з грудня, наша команда працює на над встановленням міцніших зв’язків з цільовою аудиторією, детально аналізує зворотній зв’язок та використовує його для того щоб покращити роботу.
Це не завжди так, але у більшості випадків, якщо ти працюєш для громади, чим більше її представників залучено, тим ефективніший є проект. ISV відкрив нові можливості для зв’язків та співпраці. Під час ISV, я зустріла багато людей, які втілювали проекти схожі до мого, або проекти, тематикою яких я завжди була зацікавлена, однак не знала, як підійти до її реалізації. Як результат обміну досвідом та порадами з іншими учасниками, у мене з’явилися плани на втілення декілька нових ідей для проектів. ISV допоміг збудувати мости з більшою кількістю Активних Громадян, не лише з інших культур, а й з Активними Громадянами власної країни, що дозволяє нам допомагати один одному.