Envision Sound – це міжнародна навчальна програма для композиторів з Туреччини, України, Ізраїлю та інших країн Східної Європи та Центральної Азії, які хочуть вдосконалити навички роботи з кіно й рухомими зображеннями. Програма пропонує унікальні можливості для співпраці молодих кінорежисерів і композиторів під керівництвом відомих фахівців.
«Envision Sound: подвійний сеанс» почнеться з майстер-класу Найніти Десай – однієї з провідних композиторок Великої Британії, яка здобула численні нагороди за свою роботу. Найніта поділиться порадами для молодих композиторів, які починають працювати у світі кіно й телебачення. Далі вона промодерує сесію запитань і відповідей з українською режисеркою Оленою Сіятовською та британською композиторкою Джо Рейнджер.
- Майстер-клас Нейніти Десаї та Q&A з Оленою Сіятовською та Джо Рейнджер відбудуться в межах індустрійної програми DOCU/PRO.
Фільм «Сіль з Бонневілю», до якого писали музику учасники Envision Sound 2018/2019, грузинські композитори Лука Лебанідзе та Звяд Мгебрішвілі, увійшов до національного конкурсу повнометражних фільмів DOCU/УКРАЇНА.
- «Сіль з Бонневілю», режисер Семен Мозговий
Двоє українських хлопців, Назар та Макс, загорілись ідеєю зробити найшвидший у світі «Іж-49». Вони проводять увесь свій час у маленькому гаражі на Святошині, готуючи мотоцикл, та долають сотні кілометрів і труднощів по дорозі до Бонневілю у штаті Юта, США. Це величезне висохле солоне озеро є головним у світі майданчиком із встановлення рекордів швидкості, куди з'їжджаються тисячі людей, щоб вирішити, хто буде новим чемпіоном. І саме там, на іншому кінці світу, кожен із них розуміє, нащо він тут.
Фільм «Фрагменти льоду», до якого пише музику учасник Envision Sound 2019/2020вірменський композитор Вардан Арутюнян, буде представлений на Ukrainian Doc Preview.
- «Фрагменти льоду», режисерка Марія Стоянова
Батько режисерки, фігурист колись усесвітньо відомого українського ансамблю «Балет на льоду», гастролював за кордон і знімав своє життя на камеру в часи Перебудови. Сьогодні Марія відкриває його аматорський архів, щоб побачити західну утопію очима пізньорадянської людини та ініціювати з нею особистий діалог. 15 відеокасет, 1986–1994 роки. Досвід подорожей і захоплень. Народження доньки. Розпад СРСР. Завершення кар’єри і зйомок. Крах утопій. «Фрагменти льоду» — це подорож-дорослішання для суспільства, для батька і для дочки. Подорож, яка досі триває.