Переможець категорії креативних проектів 2021 – Crafterz, проект, творці якого розробили спеціальну коробку, що міститиме футболку з перероблених матеріалів, фарби, трафарет з унікальним дизайном та покрокову інструкцію для того, щоб персоналізувати цю футболку без особливих художніх навичок. Команда представляє Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. У наступні місяці автори ідеї зможуть попрацювати з ментором і проконсультуватися щодо її подальшого розвитку.
Переможець категорії цифрових технологій 2021 – Floorer - outstanding floorplans in minutes, цифровий продукт, який автоматизує процес розробки планів поверхів для архітекторів, що допомагає створювати нову архітектуру, а також реконструювати існуючу нерухомість. Команда була номінована на конкурс агенцією PPV Knowledge Networks. Вона отримає підтримку досвідченого наставника для розвитку свого проекту.
Переможець категорії соціального впливу 2021 – IONKID – проект, номінований на участь у конкурсі Національним університетом «Львівська політехніка». IONKID є веб-мобільною платформою, яка автоматизує документування та коригування даних терапії аутизму, надає терапевтам та кураторам інструменти для їх аналізу та відстеження прогресу дитини. Учасники команди у наступні місяці працюватимуть над розвитком ідеї з наставником.
Переможець категорії зміни клімату і національний чемпіон 2021 – Dillsy – цифрова система, що є інноваційною альтернативою паперовим чекам і має на меті зменшити вирубування лісів, кількість паперових відходів та використання отруйних чорнил для принтерів. Команда Максима Омельченка та Андрія Захарченка представляє Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Dillsy братиме участь в ексклюзивній віртуальній програмі спринту «Creative Spark Launchpad», отримає підтримку кваліфікованого ментора, а також грант на розвиток проекту в розмірі 2000 фунтів стерлінгів.
Національний і міжнародний переможець голосування 2021 – Aid - Artificial Intelligence Graphical Constructor – веб-додаток, що дозволяє людям використовувати складні концепції та алгоритми штучного інтелекту, не маючи попередніх знань про те, як вони працюють. Команда Михайла Мамчура та Віолетти Білинської була номінована на участь у конкурсі Національним університетом «Львівська політехніка». AID візьме участь в ексклюзивній віртуальній програмі спринту «Creative Spark Launchpad», працюватиме над розвитком проекту з наставником і отримає грант у розмірі 2000 фунтів стерлінгів на розвиток своєї ідеї.